Najmłodsi wezmą udział w oprawie meczu Lech Poznań – Pogoń Szczecin

Z wielką radością informujemy, że dzięki dynamicznie rozwijającej się współpracy pomiędzy Klubem Sportowym „Gryf” Kamień Pomorski, a Akademią Piłkarską Lecha Poznań – w najbliższą niedzielę, 11 września 2016 roku o godz. 15.30 na stadionie przy ul. Bułgarskiej 17 w Poznaniu, nasi mali piłkarze wezmą udział w oprawie przedmeczowej spotkania o Mistrzostwo Esktraklasy sezonu 2016/2017 rozgrywanego pomiędzy Lechem Poznań, a Pogonią Szczecin.

Nasze maluchy tuż przed samym meczem będą trzymać dużą okrągłą flagę wielkości koła wymalowanego na środku boiska piłkarskiego. A to wszystko w ramach programu „Dziecięca Eskorta Lech Poznań Football Academy”, do którego zapraszane są dzieci z klubów partnerskich. Warto również zaznaczyć, że zarówno nasi mali zawodnicy jak i ich rodzice mają zapewniony bezpłatny wstęp na stadion w Poznaniu. Młodych Gryfiarzy czeka również atrakcja w postaci pobytu w sektorze z animatorami dla dzieci i wszystkimi atrakcjami jakie tam dla nich przygotowano.

Mamy nadzieję, że najbliższa niedziela będzie dniem pełnym wrażeń, pozytywnych emocji, że ta wielka chwila na długo pozostanie w pamięci naszych małych piłkarzy. Głęboko wierzymy, że wielu z nich w przyszłości doczeka podobnych momentów na równie imponujących obiektach.

Mecz na żywo obejrzeć będzie można w Canal+ Sport, początek transmisji w niedzielę, 11 września 2016r. o godz. 15.10.